featured
  1. Haberler
  2. YEREL
  3. BOZKURT GÖZ DOLDURDU

BOZKURT GÖZ DOLDURDU

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bozkurt Halk Eğitimi Merkezi bünyesindeki kursiyerler, yıl boyunca hazırladıkları el emeği göz nuru ürünleri sergiledi. Hayat Boyu Öğrenme Haftası kapsamında düzenlenen sergide; aşçılık, pastacılık, takı tasarım, hazır giyim, ahşap boyama ve tasarım, kaligrafi, çini ve seramik bölümü kursiyerlerinin hazırladığı ürünler göz doldurdu.

Açılış programında konuşan Bozkurt Halk Eğitim Merkezi Müdürü Şaban Güney, 2023-2024 eğitim öğretim döneminde 39 farklı dalda 59 kursun açıldığını ifade ederek, bu kurslardan 946 kursiyerin istifade ettiğini belirtti.

Sadece yetişkinlerin değil öğrencelerin de kurslara katılım sağladığını bildiren Güney, “Okullarımızda açtığımız spor kurslarında da öğrenciler ilde, bölgede ve Türkiye çapında derece yaptılar. Önümüzdeki eğitim öğretim yılında kurslarımızı çeşitlendirmek, kursiyer sayımızı artırmayı hedefliyoruz. Yıl boyunca açtığımız kurslara katılan, sergimize yaptığı ürünlerle katkıda bulunan kursiyerlerimize özveri ile çalışan öğretmen ve usta öğretici ve personelimize teşekkür ediyorum” dedi.

Üç gün açık kalan serginin açılış kurdelesi Bozkurt Kaymakamı Hasan Erdoğan, Belediye Başkanı Muammer Yanık, İlçe Milli Eğitim Müdürü Recep Atak, Bozkurt Halk Eğitim Merkezi Müdürü Şaban Güney, protokol üyeleri ve vatandaşların katılımıyla kesildi.

Haber-Gözde Yüksel

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

İstamonu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!