Esan Akü
  1. Haberler
  2. CEMİYET
  3. Daday Derneği 6. Olağan Genel Kurulu Yapıldı

Daday Derneği 6. Olağan Genel Kurulu Yapıldı

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Hikmet Şahin başkanlığa yeniden Seçildi.
Merkezi Eyüp- Yeşilpınar da bulunan ve 2004 yılında kurulan Daday Derneği Çevre Köyleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği 6. Olağan genel kurulu dernek merkezin de yapıldı.

Divan başkanlığını Hüseyin Karadeniz’in yaptığı kongrenin kâtip üyeliklerine ise İsmail Selalmaz ve Mustafa Umur seçildi.
Tek listeyle gidilen seçimde önceki başkan Hikmet Şahin tekrar seçilerek 2. Kez başkan oldu. Başkan Hikmet Şahin kongre sonrası şunları söyledi: “Yapılan her şey ortada ve burada bir dernek var, yapılan çalışmalarda birlikte hareket etmenin mutluğunu yaşıyorum. Önümüzdeki dönemde de geçmiş dönemden daha farklı ve sistemli bir şekilde çalışmak arzusundayız. Sizler fikir ve görüşlerinizle destek olduğunuz sürece daha iyi projelere imza atacağız.” Selalmaz Yatılı Bölge İlköğretim Okuluna yapılacak yardımla ilgili de konuşan başkan Şahin şöyle devam etti:
“Bu okulumuzda 110 öğrencimiz eğitim görüyor. Dernek olarak bu öğrencilerimize test ve soru kitapçıklarının yanısıra 3 adet bilgisayar göndereceğiz dedi.”
İşte Derneğin yeni yönetim listesi

Yönetim kurulu asil:

 

Hikmet Şahin, İbrahim Şabano, Emin Öztürk, Hasan Kara, Sami Sezer, Mustafa Pehlivan, Murat Kara, Necati Şişman, Erdoğan Terzi, Erdal Karamustafa, Tuncer Uzunhasan, Mithat Çetin, Halil Ecevit Umur
Yönetim kurulu yedek:
Hüseyin Şahin, Mustafa Selalmaz, Uğur Ergin, Recep Çorbacı, Hüseyin Şabano, Enver Ergin, İbrahim Karamustafa, Hasan Çatal, Hüseyin Ünal, Onur Selalmaz, İlyas Yanaz, Ali Selalmaz, Hüseyin Selalmaz
Denetleme kurulu: 

Ahmet Çetin, Hüseyin Uzunhasan, Musa Şabano, Hüseyin Sevim, Hacı Mehmet Çetin, Mehmet Çetin, Necmettin Şahin, Ramazan Şahin, Erkan Umur, Celal Sarıcı.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

İstamonu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Esan Akü