Çatalzeytin Güneşler Köyü Derneği Yeni Yerine Taşındı.

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Başkanlığını Fahri Ünal’ın yürüttüğü Çatalzeytin Güneşler Köyü Sosyal Yardımlaşma Derneği Sultangazi İsmetpaşa Mahallesi 95. Sokaktaki yeni yerine taşındı.

Dernek lokalinin açılışına Sultangazi Akparti ilçe başkanı Murat Atım, Sultangazi belediye meclis üyesi İzzet Açıkgöz, Çayaş yönetim kurulu üyesi işadamı Rasim Tan Çatalzeytin derneği önceki başkanlarından Ergun Usta, Ahmet Güler, Ahmet Ünal’ın yanısıra İstanbul da faaliyet gösteren Çatalzeytin köy dernek başkanları katıldı. Açılışta söz alan başkan Fahri Ünal şunları söyledi.

10 yıl önce kurulan derneğimizin çalışmalarında inişli çıkışlı dönemler mutlaka olmuştur dedi. Hak ettiğimiz yer ve çalışmalarımızda ki gayret yeni yerimizi mecburi kılmıştır, Derneğimize katkı ve desteklerini esirgemeyen değerli üyelerimize teşekkürü bir borç biliyorum dedi.

Başkan vekili Şenol Turan ise: Dernek lokalimizin açılışı bizim çalışmalarımızın bir meyvesidir diyerek başladığı konuşmasına; sıla ile gurbet arasında kalmış bizlerin gelenek ve göreneklerimizin yaşatılması için gönüllülük hareketi olan dernekçiliği önemsemiş olmanızdan dolayı minnettarız dedi.

Kas-Kon başkan vekili ve dernekçiliğin duayen ismi Ergun Usta ise: “Her geçen gün sanallaşan dünyada doğal dostlukların devamına, güvene ve sevgiye dayalı sistemin adı cemiyetçiliktir ” diyerek başladığı konuşmasına şöyle devam etti. Yıllardır bu camianın içinde çeşitli görevlerde bulunmuş bir ağabeyiniz olarak her gün bir önceki güne oranla artan dernek üye sayıları Türkiye’de STK kavramının anlaşılmaya başlandığının açık göstergesidir dedi.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

İstamonu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!