featured

Bozkurtlular Derneği’nden hayırlı kahvaltı

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bozkurtlular Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği 16 Aralık Pazar günü Maslak Sheraton Otel’de Üniversite öğrencilerine burs sağlanması amacıyla kahvaltılı toplantı düzenledi.

MHP İstanbul Milletvekili Başesgioğlu, bazı belediye başkanları ve STK temsilcilerinin katıldığı toplantıda 100 öğrenciye burs sağlandı.

Radyo-TV programcısı Fahrettin Siyamoğlu’nun sunduğu toplantıya ev sahibi Bozkurtlular Derneği Başkanı Bozkurt Ekeş’in yanı sıra Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İstanbul Milletvekili Murat Başesgioğlu, Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, Kağıthane Belediye Başkanı Fazlı Kılıç, Beykoz Belediye Başkan yardımcısı İsa Sucuoğlu, BŞB meclis üyesi Muharrem Kaşıtoğlu, Kaskon başkanı Selami Çelebioğlu, Kas-Der Genel Merkez kadın kolları başkanı Feriha Kuz, AK Parti Kağıthane kadın kolları başkanı Meryem Hanım, Bozkurt köy dernek temsilcileri ve çok sayıda işadamı, bürokrat, STK temsilcisi ile Kastamonulular katılırken, Beykoz belediye Başkanı Yücel Çelikbilek ise telefonla iştirak ederek başarı dileklerini iletti.

100 öğrenciye burs sağlandı

Programda ilk söz alan ev sahibi sıfatıyla Bozkurtlular Derneği ve Bozkurt Dernekler Birliği başkanı Bozkurt Ekeş oldu.
Konuşmasında eğitimin ve eğitim gören öğrencilere sağlanacak bursun önemine değinen Ekeş, bu konuya hassasiyet gösteren yardımseverlere teşekkür etti.

Toplantıda söz alan diğer konuşmacılar ise Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, Kağıthane Belediye Başkanı Fazlı Kılıç ve eski bakanlardan MHP İstanbul milletvekili Murat Başesgioğlu oldu. Sarıyer ve Kağıthane belediye başkanlarının burs konusunda her türlü desteğe hazır olduklarını belirttikleri konuşmalarda Başesgioğlu ise Ankara’dan sırf bu kahvaltı için geldiğini ifade etti.

Toplantıda 2012-2013 Eğitim-Öğretim Dönemi burs sağlayıcılarına plaket takdimi yapılırken, 2013-2014 Dönemi verilecek burs yardımında bulunacak isimler de belirlenerek liste burs komisyon başkanına teslim edildi. Katılımcılardan toplam 100 öğrenciye burs sağlandı.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

İstamonu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!