featured

Beykoz’a Kastamonulu Emniyet Müdürü

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İstanbul’da ilçe amirliği bazında Kastamonulu yeni bir isim; Emniyet Müdürü Erkan Demirci

İstanbul’da Birer kaymakam ve belediye başkanıyla temsil edilen Kastamonu’nun 3’üncü temsilcisi Beykoz İlçe Emniyet Müdürü Erkan Demirci oldu.

Geçtiğimiz Ramazan ayı başında Beykoz ilçe emniyet müdürlüğü görevine atanan ve İstanbul’daki tek Kastamonulu ilçe emniyet müdürümüz olan Erkan Demirci’yi makamında ziyaret ettik.

Ziyarete genel yayın yönetmenimiz Hüseyin Karadeniz, KASİAD yönetim kurulu üyesi Cemal Şenol, Daday Kayı köyü dernek başkanı ve işadamı Mustafa Umur katıldılar.

Emniyet müdürü Erkan Demirci’ye hayırlı olsun ziyaretinde bulunan heyet, genç yaşta bir hemşerimizin çok iyi konumda ve polis teşkilatımızın bir kolu olan Beykoz’da olmasında son derece mutluyuz ifadelerini kullandılar.

Ziyaretten bir hayli memnun olan Emniyet Müdürü Erkan Demirci ise şunları söyledi, “2 aydır görev yerim olan Beykoz’da olmaktan ve görevimi icra etmekten son derece memnunum. Beykoz ilçemizin nüfusu 250 bin, ancak yüzölçümü olarak geniş bir arazide yer almakta.” Polisin vatandaşa olan sorumlulukları olduğunu ve toplumun bekası için 24 saat çalışan bir birim olduklarını, tek amaçlarının ise halkın huzur ve refahı olduğunu söyleyen Demirci, “Beykoz ilçemizde Kastamonulu nüfus hayli yoğunlukta. Herkese eşit mesafede ve hizmet etmekten kaçınmayan bir yapıyla ve sevgiyle halkın gönlünde olmaktan son derece mutluyuz geldiğiniz için teşekkür ederim” dedi.

Erkan Demirci Kimdir?

1972 Kastamonu Daday Doğumlu. 1986 yılında polis kolejine girdi. 1990 yılında polis akademisine geçti ve 4 yıl sonra buradan mezun oldu. İlk görev yeri Ankara olan Demirci, 4 yıl bulunduğu Ankara’da Askerlik vazifesini de Asteğmen olarak yaptı. 1998-2001 yılları arasında Bayburt’ta şark görevinde bulundu. 2001 yılında İstanbul’a gelen Demirci, burada Fatih, Şişli, Bakırköy ve Sarıyer İlçelerinde emniyet teşkilatının çeşitli kademelerinde görev aldı. Demirci, 2012 Ramazan ayı başında Beykoz ilçe emniyet müdürlüğüne atandı.

 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

İstamonu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!