featured

BAŞKANLAR GENÇLERİN YANINDA

2005 yılında İstanbul’da kurulan Çatalzeytin Yenibeyler Köyü Derneği tarafından düzenlenecek olan “Bilginler Yarışıyor” Bilgi Yarışmasına Çatalzeytin Belediye Başkanı Ahmet Demir, Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta ve AK Parti Gaziosmanpaşa İlçe Başkanı Fatih Aydemir’de programda yer alacak isimler.

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Abdullah Özdemir

Ana sponsorluğunu Güven Mermer’in üstlendiği “Bilginler Yarışıyor” programı 4 Şubat Pazar günü saat 17.00’da Gaziosmanpaşa Kültür Merkezi’nde gerçekleşecek.  7. ve 8. Sınıfların yarışacağı program için konuşan Yenibeyler Köyü Derneği Başkanı Asım Mardin, “gençlerimizin özellikle Kastamonu ile olan bağlarını güçlendirmek amacıyla düzenlediğimiz bu anlamlı programa tüm dostlarımızı bekliyoruz” diye konuştu

Gazetemizin medya sponsorluğu ve organizasyonuyla gerçekleşecek yarışmanın jüri heyeti ise Modern Eğitim Dünyası (MED) ve Form Eğitim Kurumları Genel Müdürü Sezai Eyüpoğlu, Gaziosmanpaşa Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Emre Kılıç, 92.00 Kral Fm’in sabah kuşağı programcısı “Türkiye’yi Uyandıran Adam” Gönül Dostu Şener’den oluşacak.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Muzaffer Bıyık
Giriş Yap

İstamonu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!