featured

BAŞESGİOĞLU’NDAN HAFTASONU MESAİSİ

Kastamonulu önceki bakanlardan Murat Başesgioğlu, İstanbul’da bir dizi program ve etkinliklere katılmak üzere yoğun bir hafta sonu mesaisi gerçekleştirdi. Bakan Başesgioğlu, en son programını ise bir süredir hastanede tedavi gören Kas-Der Kurucu Genel Başkanı Yavuz Ballık’ı ziyaret etti. Geçmiş olsun dileklerini sundu.

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Abdullah Özdemir

2-3 Mart Cumartesi ve Pazar gününü kapsayan iki günlük ziyaretleri sırasında Kastamonulu hemşerileriyle hasret gideren bakan Başesgioğlu, ilk olarak Cumhur ittifakı adayları arasında bulunan Arnavutköy Belediye Başkan Adayı Mustafa Candaroğlu, Şişli Belediye Başkan adayı Mimar Gökhan Yüksel ve Bağcılar Belediye Başkanı Abdullah Özdemir’e nezaket ve hayırlı olsun ziyaretlerinde bulundu. Başesgioğlu ardından Kısa adı ÜKAYD olan Üsküdar Kastamonulular Derneği olağan genel kuruluna, sonra da MHP Devrekani Belediye Başkan adayı Kenan Öz için İstanbul Esenler ’de düzenlenen proje tanıtım toplantısına katıldı.

ARNAVUTKÖY KAS-DER

Murat Başesgioğlu, Kas-Der Genel Başkanı Remzi Şen ile birlikte Kas-Der Arnavutköy Şubesi’ni ziyaret ederek, Arnavutköy Belediye Başkan adayı hemşerimiz Mustafa Candaroğlu’na başarı diledi. Başesgioğlu, “İstanbul’da Arnavutköy, Bağcılar ve Şişli’de Cumhur İttifakı adayları olarak gösterilen Kastamonulu isimlerin etkili ve donanımlı olduğunu belirterek bizlere düşen onları karşılıksız desteklemek olmalı” dedi.

LOÇ YÖRESİ DERNEĞİ

Şişli’de bulunan Cide Loç Yöresi Derneği tarafından Cumhur İttifakı Şişli Belediye Başkan adayı hemşerimiz Mimar Gökhan Yüksel için düzenlenen programa katılan Başesgioğlu, Burada yaptığı konuşmada, “Gökhan kardeşimiz, Şişli ilçemiz için önemli bir isim olmakla birlikte, mimar kimliğiyle şehri imar, gönülleri ihya edecek donanımda bir kardeşimizdir başarı diliyorum” diye konuştu.

ÜKAYD KONGRESİ

Üsküdar Kastamonulular Yardımlaşma Derneği (ÜKAYD) Genel Kuruluna katılan Murat Başesgioğlu, görevi devreden Hasan Kuruoğlu’na hizmetleri için teşekkür ederken, yeni seçilen Başkan Engin Demirezen ve yönetimine de başarı diledi. Programa MHP Üsküdar İlçe Başkanı Naim Özcetekin, İMES Başkanı Başkanı Kemal Akar, Üsküdar Belediyesi Meclis Başkan Vekili Esat Kalay’da katıldı.

BÜYÜK BULUŞMANIN ADRESİ BAĞCILAR

Bağcılar Belediye Başkanı Abdullah Özdemir ev sahipliğinde gerçekleşen Kastamonu Buluşmasında katılan Başesgioğlu, Tarım ve Orman Bakanı İbrahim Yumaklı, İstanbul Milletvekili Hulusi Şnetürk, Cumhur İttifakı İBB Başkan Adayı Murat Kurum, Kastamonu Belediye Başkanı Galip Vidinlioğlu ve çok sayıda hemşerisiyle bir araya geldi.

KENAN ÖZ’E TEBRİK VE TEŞEKKÜR

MHP Devrekani Belediye Başkan adayı Kenan Öz için İstanbul Esenler ’de düzenlenen proje tanıtım toplantısına katılan Başesgioğlu, burada yaptığı konuşmada “Kastamonu’yu çok iyi bilen, Devrekani ise daha bilen bir isim Kenan Öz, eminim Devrekani’ye çok şey katacak, çünkü 35 yıllık kamu görevi ile birlikte elde ettiği donanım ve birikim buna hazır olduğunun göstergesidir” diye konuştu.  Başesgioğlu, Kenan beyi adaylığı için tebrik ediyorum. Bu zamana kadar yaptıkları çalışmaları içinse memleketimiz adına teşekkür ediyorum dedi.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Muzaffer Bıyık
Giriş Yap

İstamonu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!