featured

AZDAVAY CAZİBE GRUBU SALONLARA SIĞMADI

İstanbul'da ikamet eden Azdavaylılar düzenlenen iftar programında bir araya geldi.

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Abdullah Özdemir

Başkanlığını Birol Yıldız’ın yaptığı Kastamonu Azdavay Cazibe Grubu Denekleri tarafından Kağıthane’de bulunan Kent Düğün Salonu’nda 21 Mart Perşembe akşamı iftar programı düzenlendi.

Dernek Başkanı Yıldız; “Derneğimizin düzenlemiş olduğu bu iftar programında Kastamonulu hemşerilerimizle bir araya gelmekten büyük bir memnuniyet duyuyoruz. Bildiğiniz üzere, manevi hazzın zirve yaptığı ramazan ayında hemşerilerimizle aynı sofranın etrafında bir araya gelerek iftar yapmak güzel bir duygu. Hepiniz hoş geldiniz, sefalar getirdiniz.”

Kastamonu Azdavay Cazibe Grubu Derneği Başkanı Birol Yıldız ve yönetimine, iftar programına davetleri için teşekkür eden Kağıthane Belediye Başkanı Mevlüt Öztekin; “31 Mart Yerel seçimlerine sayılı günler kaldı. Bir Belediye Başkanı seçildikten sonra vermiş olduğu sözleri yerine getiriyorsa bu kıymetli ve önemlidir. Biz 53 proje vadetmiştik ve bugüne kadar 100’den fazla projemizi hayata geçirmiş olduk. Çocuklarımızdan gençlerimize, büyüklerimizden kadınlara, kentsel dönüşümden sokak hayvanlarına, yeşil ve doğaya kadar birçok projemizi hayata geçirdik. Kağıthane’de yaşayan kıymetli vatandaşlarımız için daha güvenli caddeler ve daha güvenli yollar oluşturmuş olduk” dedi.

Düzenlenen iftar programına Kağıthane Belediye Başkanı Mevlüt Öztekin, Belediye Başkan Yardımcısı Nedret Apaydın, MHP Azdavay Belediye Başkan adayı Cevat Taşkan, Cumhur İttifakı Belediye Meclis üyeleri Nihat Aygün, Niyazi Kütük, CHP Şişli Belediye Meclis Üyesi Mehmet Diribaş, CHP Kağıthane Meclis Üyesi adayı Kemal Eken ve çok sayıda STK Başkanı ile birlikte yaklaşık bin 100 kişi katılım sağladı.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Muzaffer Bıyık
Giriş Yap

İstamonu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!