AK Parti’den mahalle muhtarlarına ziyaret

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

AK Parti Merkez İlçe Başkanı Feridun Öztürk ve beraberindeki heyet, mahalle muhtarlarını ziyaret etti.

Kastamonu merkez ilçeye bağlı Aktekke, Yavuz Selim ve Beyçelebi muhtarlıklarını ziyaret eden Feridun Öztürk ve yönetim kurulu üyeleri, mahallelerin sorunlarını yerinde çözmek istediklerini söyledi.
Önce Aktekke Muhtarı Yavuz Aşam’ı ziyaret eden Başkan Öztürk ve beraberindekiler, mahallenin sorunlarını dinledi. Safalan Camisi’nin müezzin sorununu defalarca söylediklerini, bir sonuç alamadıklarını anlatan muhtar Yavuz Aşam, ”Camimiz hem büyük hem de cemaati fazla. Müezzinimiz bizde gözüküyor ancak Şeyh Şaban-ı Veli Camisi’nde görev yapıyor. Müftülüğe kaç sefer söyledik. Bir çözüm bulamadık” diye konuştu.
Başkan Öztürk, İl Müftü Vekili Ömer Ünal’ı telefonla arayarak, Safalan Camisi’ndeki müezzin sıkıntısının çözülmesini istedi.
Yavuz Selim Mahallesi muhtarı Mustafa Karol ise, mahallede hiçbir sıkıntı yaşanmadığını anlattı. İnönü karakolunun karşısındaki bazı tarihi evlerin saçaklarının tehlike oluşturduğunu kaydeden Karol, ”Saçakları düşmek üzere olan evler var. Çocuklar altından geçiyor. Sadece plastik şerit çekiliyor. Buraya daha köklü bir çözüm bulunmasını istiyoruz” dedi.
AK Parti heyeti son olarak Beyçelebi Mahallesi Muhtarı Mehmet Ali Bakır’ı ziyaret etti.
Ziyarette merkez ilçe başkanı Feridun Öztürk’e il başkan yardımcısı Mehmet Dündar Tosyalıoğlu, yönetim kurulu üyeleri Faruk Özdemir, Enis Yaman, Nevzat Karagözoğlu ve Rıfat İğdirli eşlik etti.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

İstamonu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!