featured

1463 Gün Sonra Yeniden

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Abdullah Özdemir

2016 yılı Nisan ayında ikinci kez seçildiği Üsküdar Belediye Meclisi Başkan Vekilliği görevini 31 Mart 2019 tarihine kadar sürdüren Esat Kalay, aradan geçen bin 463 gün sonra yeniden ve üçüncü kez Belediye Meclisi Başkan vekilli seçildi.

Ağlılı hemşerimiz Esat Kalay, yeniden Üsküdar Belediye Meclisi 1. Başkan Vekilliği görevine seçildi. Üsküdar Belediye Meclisi Nisan Ayı Olağan Toplantısı, Hilmi Türkmen başkanlığında yapıldı.

Oylama sonucunda mevcut Üsküdar Belediye Meclisi Başkan Vekilli Esat Kalay, yeniden göreve geldi. Görev süresi 2024 yılında yapılacak yerel seçimlere kadar devam edecek olan Esat Kalay, toplantı sonrası yaptığı açıklamada; “Başta Belediye Başkanımız Hilmi Türkmen olmak üzere ilçe başkanımız Erdem Demir’e, AK Parti grubumuza ve tüm meclis üyelerimize, Üsküdar Belediyesi Meclis Başkan Vekilliği gibi yüce görevi tekrar layık göstererek şahsıma ve ekibime göstermiş oldukları güvene şükranlarımı sunuyorum. Yapacağımız çalışmaların vatandaşlarımızın huzuruna, esenliğine, Üsküdar’ımızın her yönden daha da gelişmesine katkı sağlamasını rabbimden niyaz ediyorum. Allah’ım bizleri mahcup eylemesin inşallah.” dedi.

Üsküdar Belediye Meclisi Başkan Vekili Esat Kalay, 9 yıldır hem siyasi otoritelere hem de Kastamonu camiasına kendini ispat etti. Kalay, Üsküdar’daki aktif çalışmalarının yanı sıra ilçedeki faaliyetlere Kastamonu’yu ve Kastamonuluları dahil etmesiyle toplumun her kesiminden beğeni topluyor.

Haber-İSTAMONU

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Muzaffer Bıyık
Giriş Yap

İstamonu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!